Cookies op de website van Dr. Nassau College

Dr. Nassau College gebruikt Functionele en Analytische cookies voor website optimalisatie en statistieken.

De eerste week zit erop!

De eerste schoolweek zit erop!

 De afgelopen week zijn onze leerlingen gestart met het introductieprogramma. 

In deze week gaat het erom dat de leerlingen kennismaken met elkaar, de mentor en de school. Zo organiseren wij voor onze eerste klassen de zogenaamde ‘groene spelen’. Dit zijn spellen waarbij winnen of verliezen niet voorkomt en waarbij het erom gaat dat de leerlingen het samen leuk hebben en samenwerken om een bepaald doel te halen. Ook voor de overige leerjaren stonden  diverse activiteiten in het kader van samenwerken en kennismaken op het programma. Bij de Baggelhuizer plas speelden de derde klassen vwo Archery Tag, een combinatie van trefbal en paintball. Leerlingen van havo twee gingen naar het klimpark in Appelscha waar ze konden klimmen op de klimwand, abseilen vanuit de toren en hindernissen moesten bedwingen. Avontuur voor ieder op zijn/haar eigen niveau. Wij verwachten dat het organiseren van deze week een goede basis legt voor de rest van het schooljaar omdat leren uit zoveel meer bestaat dan alleen kennis halen uit boeken.

Meer nieuws

Bezoek aan de Tweede Kamer

Bezoek aan de Tweede Kamer

Lees Verder
Prijsuitreiking Hackathon

Prijsuitreiking Hackathon

Lees Verder
4 Mijl van Assen

4 Mijl van Assen

Lees Verder
Leerlingen aan de slag met energie

Leerlingen aan de slag met energie

Leerlingen met energie aan de slag tijdens Hackathon!
Lees Verder
De eerste week zit erop!

De eerste week zit erop!

De afgelopen week zijn onze leerlingen gestart met het introductieprogramma...
Lees Verder